Preloader

Kalendarium

Nadchodzące koncerty

19 X 2019 , Paris, France

B. Smetana Vltava
E. Grieg Piano Concerto A Minor op. 16
M. Mussorgsky Pictures from Exhibition
Suzana Bartal - piano
Orchestre Pasdeloup

24 - 26 X 2019, Bucharest, Romania

J. Brahms Academic Overture op. 80
C. Debussy "Sacred and Profane" Dances for harp
M. Ravel Introduction and Allegro for harp and strings
K. Szymanowski Symphony No. 2 B-flat Major
Maria Bildea - Harp
George Enescu Philharmonic Orchestra

08 XI 2019 , Warsaw, Poland

M. Ravel "Le Tombeau de Couperin"
F. Poulenc Concert champetre 
I. F. Dobrzyński Second Symphony "Characteristic"
Władysław Kłosiewicz – harpsichord
Polish Radio Symphony Orchestra

23 XI 2019 , Paris, France

P. Henry Symphony N. 10 - Hommage a Beethoven
Orchestre Philharmonique de Radio France
Orchestre du Conservatoire de Paris
Choeur de Radio France
Jeune Choeur de Paris
Pascal Rophe - conductor
Bruno Mantovani - conductor
Marzena Diakun - conductor

07 - 08 XII 2019, Mexico City, Mexico

J. Brahms The Tragic Overture op. 81
R. Schumann Piano Concerto in A Minor op. 54
K. Szymanowski Symphony No. 2 Bflat Major
E-Hyun Huetterman - Piano
Orquesta Filarmónica de la Universidad Nacional Autónoma de México

01 II 2020 , Toulon, France

R. Galliano Opale Concerto
R. Galliano Madreperia
M. de Falla Suite No. 1 from "Three Cornered Hat"
A. Ginastera Estancia op. 8
Richard Galliano - accordion
Opera de Toulon

02 II 2020 , Saint-Raphaël, France

R. Galliano Opale Concerto
R. Galliano Madreperia
M. de Falla Suite No. 1 from "Three Cornered Hat"
A. Ginastera Estancia op. 8
Richard Galliano - accordion
Opera de Toulon

29 - 01 III 2020, Miami, FL, USA

American Chopin Competition
F. Chopin Piano Concerto e minor op. 11
F. Chopin Piano Concerto f minor op. 21
Competition Laureats
University Orchestra

11 - 13 III 2020, Paris, France

S. Eldar TBA
L. van Beethoven Symphony No. 7 A major op. 92
Orchestre de Chambre de Paris

27 III 2020 , Ankara, Turkey

A. Bruckner Symphony No. 4 E flat Major "Romantic"
Presidential Symphony Orchestra

16 - 17 IV 2020, Oviedo, Asturias, Spain

A. Roussel "Le festin de l’araignée"
M. Weinberg "Rhapsody on Moldavian Themes" op. 47
B. Martinu Symphony No. 3
Orquesta Sinfonica del Principado de Asturias

23 IV 2020 , Helsingborg, Sweden

B. Martinu Concert for quartett and orchestra
J. Sibelius Symphony no 1
Marmén Quartet
Helsingborg Symphony Orchestra

07 V 2020 , Dijon, France

C. Bray "At the speed of stillness"
B. Britten Violin Concerto
E. Elgar Enigma Variations
Christoph Koncz - violin
Orchestre Dijon Bourgogne

10 V 2020 , Poitier, France

D. Chostakovitch Concerto pour piano, trumpet and orchestra c minor op. 35
B. Trotignon Concerto for trumpet
L. van Beethoven Symphony No. 8 F Major op. 93
Romain Leleu - trumpet
Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Rozumiem